Size uygun lisans adedini seçin

Tek bir mağaza ya da birden fazla mağazanız için dilediğiniz adette lisans satın alabilirsiniz. Her lisans kullanılmaya başlandığında aktifleşir ve 12 ay boyunca geçerlidir.

KULLANICI / AY

3000 TL + KDV / Ay

Yıllık alımlar için geçerlidir.
* 43200TL olarak tahsil edilir.

Uygulama genel kullanım bilgileri için alt kısımdaki genel açıklamaları okuyunuz.

Her lisans bir bilgisayara tanımlanır ve kaldırılmadan farklı bir bilgisayarda kullanılamaz.

Yenilemelerde lisans sahipleri güncel fiyatlar üzerinden %20 indirimden yararlanır.

5 Lisanstan fazlasına mı ihtiyacınız var?

5 şubeden fazlası için lisans talebiniz varsa aşağıdaki butona tıklayarak ihtiyaç duyduğunuz lisans adedi ile birlikte bir teklif talep edebilirsiniz.

Size uygun lisans teklifi gönderelim

Kısa süre içerisinde size geri dönüş yaparak talep ettiğiniz lisans sayısına uygun fiyat teklifini tarafınıza ulaştıracağız.

TEKLİF ALIN

Lisanslar ve uygulama hakkında bilgi

TheDesign Oda Düzenleyici web tabanlı çalışan bir uygulamadır. Lisans satın aldığınızda tek seferlik lisans aktivasyon uygulaması indirmeniz gerekir. Bu sayede lisansınız bilgisayarınıza tanımlanır. Bilgisayarınızdan kaldırmadığınız ya da lisans süreniz bitmediği sürece uygulamayı web tabalı olarak kullanamaya devam edebilirsiniz. Farklı bir bilgisayara kurulum yapmak için sistem yöneticinize bilgi vererek yetki tanımlamasını kaldırtabilir ve aynı lisansla tekrar kurulum sağlayabilirsiniz.

Güncel Windows 10 ve üzeri işletim sistemi ve Google Chrome gerektirir. En iyi deneyim için işletim sisteminiz ile gerekli tarayıcınızı güncel tutmanız önerilir.